מתנות רומנטיות לגבר ולאישה בחו"ל ובארץ

  אם אתם רוצים שזר פרחים יפהפה יחכה לבן או בת זוגכם בחדר במלון, או אם דרושה לכם עזרה בארגון מחווה רומנטית מקסימה לערב בלתי נשכח - התקשרו למוקד הקונסיירז' שלנו הערוך לארגן עבורכם את הרגעים הקסומים של החיים.

  לקוחות מספרים על שירות הקונסיירז':
  "כשהשירות ניתן מכל הלב מגיע לפחות לומר תודה רבה!
  כשפניתי לשירות הגלובל אסיסט שלכם, קיבלתי שירות מהיר ויוצא מן הכלל,
  הבנתי כמה בחרתי נכון כשהנפקתי אמריקן אקספרס ומהו שירות פרימיום".
  תודה ר.מ.

  הלקוח א.מ ביקש להיעזר בשירותי גלובל אסיסט לצורך ארגון הצעת נישואין לבת-זוגתו ברומא.
  בשיתוף פעולה עם המלון בו שהה, מוקד הקונסיירז' דאג לכך שישדרגו ויקשטו את החדר, הוזמן עבורו שולחן לארוחת ערב במסעדה יוקרתית בנוסף לצפייה בזיקוקי השנה החדשה באחת הכיכרות המפורסמות ברומא.
  כמובן שהיא אמרה כן!
  הלקוח: "תודה רבה על העזרה בתכנון ובביצוע ערב מדהים".

  אם אתם רוצים לברך אדם קרוב בזר פרחים יחודי, תוכלו לשלוח פרחים בארץ וגם לחו"ל בעזרת גלובל אסיסט, שירות הקונסיירז' של אמריקן אקספרס. הזמנת זרי פרחים או שליחתם לכל מקום בחו"ל ובארץ אפשרית בשיחת טלפון אחת למוקד הקונסיירז', המשרת את מחזיקי כרטיסי האשראי של אמריקן אקספרס.
  זר מתוק, זר פרחים להחלמה מהירה, סידור פרחים יפהפה ליום הנישואין - כל אלה ניתן לעשות במהירות ובקלות בעזרת השירות הייחודי ללא צורך ללכת לחנות פרחים.

  נתפס לכם הצוואר וצריכים מסאז' שוודי או תאילנדי לשחרור והרפיית הצוואר? רוצים להתפנק בדיי ספא עם בת או בן הזוג? גלובל אסיסט, שירות הקונסיירז' של אמריקן אקספרס מאפשר לכם בשיחת טלפון אחת לקבוע טיפול מיוחד שיאוורר אתכם ויתן לכם אנרגיות חדשות. רק טלפון אחד ותוכלו ליהנות מטיפול ספא מרענן בכל מקום בארץ - תל אביב, ירושלים, חיפה, אילת או כל מקום אחר במרכז הארץ, בצפונה או בדרומה.

  רק באמריקן אקספרס, הקשרים הגלובליים שלנו מסייעים למוקד הקונסיירז' להשיג את מבוקשכם בכל מקום בעולם!

  טלפונים: 1-800-22-44-31 , 972-9-9510083/84