מחפשים הסעה משדה התעופה כדי להגיע ביעילות ובנוחות ליעדכם?

  שירות הקונסיירז' גלובל אסיסט יארגן לבקשתכם נהג פרטי אשר יסיע אתכם משדה התעופה אל המלון שלכם או אל כל יעד אחר שתבחרו.

  במקום לחפש מונית בשדה תעופה לא מוכר, או אפילו לבזבז זמן על חיפוש מונית בנתב"ג, התקשרו למוקד גלובל אסיסט ונהג פרטי יחכה לכם בטרמינל שציינתם, בכל שדה תעופה בחו"ל ובארץ.

  אין צורך לחפש חברת הסעות המפעילה שירות בשדה התעופה - כמחזיקי כרטיס אשראי של אמריקן אקספרס תוכל להיעזר בשירות הקונסיירז' המקצועי שלנו המאפשר שירותי הסעה נוחים ויעילים מכל מקום בעולם. שתהיה נסיעה טובה ובטוחה.

  לקוחות מספרים על שירות הקונסיירז':
  "כשהשירות הוא לא רק סיסמה וכשהוא ניתן מכל הלב למרות כל הפניות החוזרות (ומודה אני כי נהניתי מאוד, לא פחות גם בזכותכם) מגיע לפחות לומר תודה, תודה רבה!
  הדרכה, שירות, אדיבות, יוזמה - אלו לא סתם מילים, מי ייתן וירבו אנשים כאלו במדינתנו".
  הלקוח ג.ל.

  לקוח אמריקן אקספרס הגיע לניו-יורק מבלי לשריין מקום במלון. כשהגיע לשדה התעופה ניסה, באמצעות סוכנות נסיעות מקומית להשיג חדר במלון, אך ללא הצלחה.
  לאחר פנייתו למוקד הקונסיירז', היחס שקיבל היה אדיב ביותר, הלקוח התבקש לתת פרטים, כגון: תקציב, מיקום מועדף של המלון והיכן יוכלו ליצור עמו קשר. לא עברו 5 דקות, נציג אמריקן אקספרס יצר קשר עם הלקוח והודיע לו כי ממתינה לו הסעה וחדר במלון מריוט, במיקום ובתקציב כפי שנקב. 
  כשהגיע הלקוח למלון נדהם לקבלת הפנים החמה שקיבל.

  אתם בנסיעת עסקים וזקוקים למקום מפגש נוח שתוכלו להציג בו מצגת? צריכים מחשב נייד? חייבים מכונית מנהלים כדי להרשים את הפרטנרים מאירופה?
  התקשרו למוקד גלובל אסיסט ואנחנו נאפשר לכם להתרכז רק בביזנס עצמו ונחסוך לכם את כאב הראש של ההתעסקות בפרטים הקטנים שבדרך.
  אז אם אתם מחזיקים כרטיס אשראי של אמריקן אקספרס, התקשרו לשירות הקונסיירז' שלנו ונסייע לכם בארגון טיסת העסקים שלכם החל מקביעת הטיסה ועד למתאם חשמל למחשב שלכם.

  רוצים לפנק את בת או בן הזוג בנסיעה ברולס רויס, בנטלי או פורשה? רוצים להגשים חלום ישן וליסוע לאורך הריביירה האיטלקית בפרארי? חולי הגה מושבעים? שירות הקונייסרז' של אמריקן אקספרס ישיג לכם את רכבי הפאר החלומיים בכל מקום בעולם. כל רכבי היוקרה להשכרה בחו"ל, באירופה, ארה"ב או במזרח הרחוק, נמצאים במרחק שיחת טלפון אחת למוקד גלובל אסיסט.
  אם אתם מעוניינים בשירותי לימוזינה בחו"ל או בארץ, גם כאן אנחנו יכולים להיכנס לפעולה מהירה. אם אתם צריכים להגיע בנוחות ובסטייל לחתונה בחו"ל, או להרשים בפגישת עסקים, התקשרו אלינו ונשיג לכם אחת ממכוניות היוקרה הטובות ביותר, בלויית נהג צמוד.


  רק באמריקן אקספרס, הקשרים הגלובליים שלנו מסייעים למוקד הקונסיירז' להשיג את מבוקשכם בכל מקום בעולם!

  טלפונים: 1-800-22-44-31 , 972-9-9510083/84